Zakładanie konta przez internet

Konto przez internet- darmowe i bez kuriera?

Doceń nas

Dziś, dzięki uproszczonym procedurom bankowym możemy założyć konto przez internet nawet w 5 minut. Jedyne, co musisz przygotować to swoje dane osobowe i wybrać rodzaj darmowego konta. Konto możesz wybrać, korzystając z naszego rankingu kont bankowych lub zaufać nam i zdecydować się na darmowe konto przedstawione poniżej.

Co otrzymasz zakładając konto online?

Konto bankowe założone przez internet to, oprócz niesamowitej wygody i oszczędności czasu, także szereg realnych korzyści.
Darmowe konto internetowe Alior Sync, które dziś polecamy oferuje między innymi:

 • brak opłat za prowadzenie rachunku- nigdy i bez żadnych warunków
 • darmowa karta MasterCard z funkcją płatności bezdotykowych
 • darmowe przelewy krajowe (+10 darmowych przelewów natychmiastowych miesięcznie)
 • darmowe wypłaty z bankomatów w całej Polsce
 • wirtualny oddział, dzięki któremu nie musisz nigdy chodzić do banku

Dane do wniosku o konto przez internet:

 1. Dowód osobisty (numer i seria)
 2. Imiona rodziców i nazwisko panieńskie matki
 3. numer PESEL

Oprócz tego podajemy adres zamieszkania i numer kontaktowy. Otwarcie konta zajmuje nie więcej niż 5 minut.

Zakładanie konta w 3 krokach:

 1. Wysyłasz wniosek o założenie konta
 2. Podpisujesz umowę, którą przywozi kurier lub dokonujesz kontrolnego przelewu (wystarczy 1 grosz)
 3. Korzystasz ze swojego nowego konta internetowego

Czy zakładanie konta przez internet jest bezpieczne?

najlepsze konto przez internetJak najbardziej. Wypełnianie wniosku odbywa się w połączeniu szyfrowanym, więc nie ma możliwości, by Twoje dane zobaczył ktokolwiek niepożądany. Następnie umowa dostarczana jest kurierem, który z bankiem ma podpisaną umowę na doręczanie tego typu przesyłek. Nowym sposobem na otwarcie konta bez kuriera jest dokonanie przelewu kontrolnego z innego naszego konta.

Sposób potwierdzenia tożsamości wybierzesz podczas wypełniania wniosku o otwarcie konta.

Kurier dostarczy Ci gotowy pakiet startowy do twojego nowego konta internetowego, w którym znajdziesz między innymi kopię umowy, dane do logowania, regulamin usług, tabelę opłat. Jeśli wybierzesz opcję “przelewu kontrolnego” wszystkie informacje otrzymasz mailem.

Kiedy dostanę kartę do konta internetowego?

Karta debetowa do konta (praktycznie 100% wydawanych nowych kart to nowoczesne karty chipowe MasterCard lub Visa) zostanie dostarczona w odstępie kilku dni od podpisania umowy. Najczęściej karty płatnicze i kody PIN, ze względów bezpieczeństwa dostarczane są w osobnych przesyłkach. Kartę należy najpierw aktywować przez swój panel konta w internecie (instrukcja zostanie dostarczona w pakiecie startowym lub razem z Twoją kartą płatniczą).

Przelewy, zakupy wypłaty z bankomatów

Większość darmowym kont bankowych nie pobiera absolutnie żadnych płatności za podstawowe operacje bankowe. Nie będziesz zatem płacić za prowadzenie konta, płatność kartą w sklepie czy wykonywanie przelewów za rachunki czy zakupy przez internet.

Proponowane przez nas konto Sync oferuje także zwrot 5% wartości zakupów dokonywanych online, jeśli na konto regularnie przelewasz swoją wypłatę.

Jakie konto internetowe wybrać?

Jest wiele kont internetowych, które nie pobierają żadnych opłat. Poniżej znajdziecie trzy najlepsze w naszej opinii konta w chwili obecnej.

Kuba Pigóra

Pisze nie tylko o darmowych kontach bankowych, lubi czytać regulaminy i korzystać z promocji bankowych. O kontach bankowych wie (prawie) wszystko. Jeśli jesteś dociekliwy, zobacz go także w innych serwisach Kuba Pigóra na Google+ oraz na Facebook'u.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>